Hurricane ljuslykta 28,5 cm Stelton Sand

Hurricane ljuslykta 28,5 cm Stelton Sand

Med sin välkända kreativa känsla för enkelhet, designade Maria Berntsen dessa stilrena hurricanes, som kan användas som mysbelysning i hemmet, såväl inom- som utomhus, året runt. Om hurricane lämnas utomhus i regnet, ser den smarta designen till att regnvattnet rinner av sig självt. Det svarta stengodset är vattentätt och hurricane klarar självklart av att lämnas utomhus även när temperaturen sjunker till minusgrader. Använd värmeljus eller blockljus max. Ø: 7 cm för den stora Hurricane och max. Ø: 6 cm för den liten.
Välj mellan två storlekar.
Design: Maria Berntsen
Hurricane ljuslykta liten 24,5 cm – art. nr. 495
Hurricane ljuslykta stor 29 cm – art. nr. 496


Priser
Antal 1
Pris/st 399,00
479,00
Hos oss vågar du handla online
   Vi har alltid personlig kontakt med våra kunder. Allt för att ni ska känna er trygg i er beställning. Vi hjälper er om ni är osäkra på produkt eller märkning. Vi har över 15 års erfarenhet av profilprodukter.
   Vid tryckorder får ni alltid en skiss/korrektur för godkännande innan tryck så ni ser hur resultatet blir.

Beräkna pris

Antal  (Minsta antal 1 st)
Produktfärg

Light grey sand


Totalt pris
kr


Prisspecifikation
Fråga oss om produkten

st

   0451-711 266
   info@peneton.se



Stelton

Vi erbjuder företag att köpa Stelton produkter till mycket bra priser. Storsäljaren är så klart EM77 1 liters som julklapp, men det finns många andra fina artiklar som passar som personalgåva. En av våra storsäljare är EM77 0,5 liter tillsammans med fyra termomuggar, endast 360:-


Visa samtliga produkter från Stelton
Artikelnummer 496-1
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.